ČASOMIERA

Používame modernú techniku založenú na technológii RFID a počítačové spracovanie dát pomocou profesionálneho meracieho softwaru RaceTec. Meriame prostredníctvom nevratných čipov na štartovom čísle, alebo vratných čipov na nohe. Na upevnenie čipov na nohu požívame komfortné neoprénové pásky, ktoré neodierajú pokožku pretekára. Naše softwarové vybavenie nám umožňuje špičkové spracovanie výsledkov v reálnom čase, vyhodnocovanie konečných ale i priebežných výsledkov jednotlivcov a tímov a celoročných pohárov. Do nášho systému dokážeme integrovať súčasti vášho podujatia, ako je napr. prezentácia, vstup na expo, zdravotná služba a pod., kde všetci zdieľajú informácie o účastníkoch.

Naše služby časomiery zahŕňajú činnosti od vytvorenia podujatia - umiestnenie propozícii, realizáciu online prihlasovania a platieb, tlač štartových čísel, dodávku trofejí a medailí atď., cez samotnú realizáciu podujatia - najmodernejšie časomeračské výstupy (live výsledky online, streaming výsledkov na veľkoplošné obrazovky, vkladanie dát do video prenosu, info displej pre moderátorov, riaditeľa pretekov, posielanie výsledkov cez SMS, onsite/online tlač diplomov, kontrola pohybu účastníkov atď., až po činnosti po podujatí – online výsledky, cieľový videozáznam, športové štatistiky, dáta).

Nezáleží aké veľké je vaše podujatie, naše služby časomiery si viete vyskladať podľa vašich skutočných potrieb a rozpočtu. Cenovú ponuku vyrobíme na mieru pre lokálne, ako i medzinárodné podujatie. Meranie realizujeme z vlastného stánku, ktorý pôsobí v priestore cieľa nerušivo a esteticky. V prípade potreby sa dokážeme dostať a merať aj na ťažko prístupných miestach.